Pinto u Barsi do 2014.

Izvor: Mondo, 23.Dec.2012, 14:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pinto u Barsi do 2014.

Španski golman dogovorio sa Kataloncima produžetak ugovora na još jednu godinu, do juna 2014.

Hoze Manuel Pinto, kome sadašnji ugovor sa Barselonom ističe u junu 2013. potpisaće u narednih nekoliko nedelja produžetak saradnje na još jednu godinu, saopštio je katalonski klub.

Pre Pinta, ugovore sa Barselonom su ove nedelje produžili Argentinac Lionel Mesi - do 2018, kao i Ćavi i Karles Pujol - do 2016. godine.

Pinto je stigao iz Selte na Kamp Nou kao pozajmljen igrač januara 2008, da bi posle šest meseci potpisao ugovor sa Barselonom.

(Tanjug, foto: AP)

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.