Piksi: Nemam šta da zamerim igračima

Izvor: B92, 02.Jun.2022, 23:09

Piksi: Nemam šta da zamerim igračima

Selektor Srbije Dragan Stojković Piksi govorio je nakon poraza naše selekcije od Norveške (0:1) na otvaranju Lige nacija.

Piksi ističe da je zadovoljan viđenim u pojedinim delovima utakmice i da ništa ne zamera reprezentativcima.

"Utisci su podeljeni. Prvih 45 minuta i drugih. Norveška je bolje delovala u prvom delu. Bolje su se kretali, mi smo pokazivali umor. Drugi deo utakmce je bio daleko bolji u drugom delu i mislim da smo nezasluženo izgubili. Ovo je >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << početak mini turnira i ima vremena da se isprave greške. Ostajemo pozitivni. Igrači su pokazali veliku želju i htenje da dođu do gola. Naprosto se nekada tako desi", izjavio je Stojković.

Srbija već 5. juna u Beogradu igra drugi meč ove grupe Lige nacija protiv Slovenije.

"Vrlo brzo dolazi ta utakmica. Nema šta da se kalkuliše. Moramo da pokažemo igru iz drugog poluvremena. Idemo na pobedu, potrebna su nam ta tri boda", zaključio je Stojković.

Prethodno je izjavu nakon meča dao napadač Srbije Aleksandar Mitrović koji se naročito osvrnuo na brojnost publike na stadionu.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

PIKSI NAKON NEPRIJATNOG PORAZA: Možda smo nezasluženo izgubili, ima vremena za ispravljanje grešaka

Izvor: Kurir, 02.Jun.2022

Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković rekao je da je njegova ekipa možda večeras nezasluženo izgubila od Norveške u Ligi nacija, ali da ima vremena za ispravljanje grešaka.

Nastavak na Kurir...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.