Peru sa igračem manje slavio protiv Hrvatske

Izvor: N1 televizija, 24.Mar.2018, 14:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Peru sa igračem manje slavio protiv Hrvatske

Fudbalska reprezentacija Perua pobedila je Hrvatsku rezultatom 2:0 u prijateljskom meču.

Utisak je da su Vatreni još i dobro prošli s obzirom na igru kakvu su prikazali na utakmici odigranoj u Majamiju. Peru je poveo već u 12. minutu posle greške Ćorluke i Strinića, koju je iskoristio Kariljo i sa ivice šesnaestreca šutirao za vođstvo svoje ekipe.

Peruanci su duplirali prednost u 48. minutu kada je  Farfan je lako pobegao Vidi, njegov udarac obranio Subašić, >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << a odbijenu loptu u mrežu ispred Ćorluke iskoristio Flores.

Hrvatska je poslednjih 20 minuta imala igrača više na trenu s obzirom na to da je Jotun dobio drugi žuti karton, ali ni to joj nije bilo od pomoći da preokrene rezultat.

Sledeću prijateljsku utakmicu reprezentacija Hrvatske igra u sredu protiv Meksika.

Nastavak na N1 televizija...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.