Izvor: S media, 29.Maj.2011, 17:02 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Perović vodi Barsu ka finalu
Košarkaši Barselone nalaze se na korak od plasmana u finale plej-ofa šampionata Španije pošto su i u drugom meču polufinalne serije savladali Kahu Laboral.
Teo i Tripković uz Kostu Perovića?
EL: Duda potopio Montepaski
EL: Novi poraz Reala, gostima samo pobeda
EL: Panatinakos ubedljiv, težak poraz Valensije
"Blaugrana" je na svom parketu slavila sa 78:62 i zapretila aktuelnom šampionu eliminacijom s obzirom da ih od borbe za >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << titulu deli još samo jedan trijumf.
Odličnu partiju u redovima Barselone pružio je naš reprezentativac Kosta Perović. Srpski centar je za nešto više od 17 minuta provedenih u igri ubacio devet koševa i uhvatio dve lopte pod koševima.
Najefikasniji igrač susreta bio je bek Kahe, Fernando San Emeterio sa 14 poena, dok je u redovima domaćih košgeterski najraspoloženiji bio Amerikanac Alan Anderson sa 12 koševa.


















