Pelinka novi GM Lejkersa

Izvor: N1 televizija, 08.Mar.2017, 17:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pelinka novi GM Lejkersa

Rob Pelinka je imenovan za novog generalnog menadžera Los Anđeles Lejkersa. On će na tom mestu zameniti Miča Kupčaka.

Pelinka će "odgovarati" neponovoljivom Medžiku Džonsonu, koji je nedavno postavljen za predsednika košarkaških operacija. Cilj je jednostavan, ali će stići do njega biti nimalo jednostavno - vratiti Lejkerse na staze stare slave.

Tim iz Los Anđelesa nikada nije vezao četiri lošije sezone nego u ovom vremenskom periodu.

"Malo >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << bi bilo reći da sam zahvalan i srećan što sam na ovom položaju. Iako trenutno nisu sjajni, Lejkersi su standard za sportske timove i naš cilj je uvek da težimo savršenstvu", rekao je Pelinka.

Nastavak na N1 televizija...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.