Pelegrini, traži dalje

Izvor: Mondo, 17.Avg.2015, 22:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pelegrini, traži dalje

Velika želja Mančester sitija u prelaznom roku definitivno neće biti ostvarena.

Foto: John Walton/PA via AP

Još jedna duga letnja saga je dobila epilog. Mančester siti neće dobiti ofanzivnog vezistu iz Nemačke.

Belgijanac Kevin De Brujne, višemesečna patnja "građana", javno je "odjavio" vicešampiona Premijer lige i potvrdio gde će igrati u takmičarskoj 2015/16,

"Ove sezone ću definitivno igrati za Volfsburg", kratko je i jasno >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << poručio bivši igrač Verdera, Čelsija i Genka.

Zvanično najbolji igrač Bundesa u prošloj sezoni uživa u gradu i klubu osnovanim za potrebe i uživanje radnika Folksvagena.

Siti je zaista bio uporan u nameri da ga dovede i navodno bio spreman da za to plati više od 50 ili 60 miliona evra. Međutim, Belgijancu je lepše u Nemačkoj.

Prošle sezone, De Brujne je postigao 16 golova, uz čak 28 asistencija u pretežno zelenom dresu. Poslednjeg dana maja, na Olimpijskom stadionu u Berlinu, osvojio je sa saigračima i Kup Nemačke, savladavši Borusiju Dortmund 3:1 na rastanku "milionera" sa Jirgenom Klopom. U toj utakmici postigao je drugi gol za "vukove".

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.