Pelegrini: Zabrinut sam

Izvor: B92, 30.Okt.2014, 10:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pelegrini: Zabrinut sam

Menadžer Mančester Sitija Manuel Pelegrini izjavio je posle ispadanja iz Liga kupaa da je zabrinut zbog loše forme svog tima.

“Ne igramo dobro, nedostaje nam vere u sebe – ne dajemo dovoljno golova, a sa druge strane ih prelako primamo. Moramo da budemo zabrinuti jer nismo dobili nijednu od tri utakmice ove nedelje. Zabrinut sam jer ne igramo onako kako inače igramo“, rekao je Čileanac.

Siti je u Liga kupu ispao od Njukasla rezultatom 2:0.

“Primili >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << smo dva laka gola, ne dodajemo loptu dovoljno brzo. Nadam se da ćemo sada moći da budemo koncentrisaniji kada imamo jedno takmičenje manje“, dodao je Pelegrini.

Siti je u Premijer ligi treći sa 17 bodova, dva manje od Sautemptona i šest manje od lidera Čelsija.

Nastavak na B92...



Povezane vesti

Gvardiola oduševljen igrom

Izvor: B92, 30.Okt.2014

Trener Bajerna iz Minhena Đozep Gvardiola bio je prezadovoljan izdanjem svog tima protiv Hamburger SV u Kupu Nemačke (3:1)..U prvenstvenom duelu Bavarci nisu uspeli da zatresu mrežu domaćina, ali zato nisu imali previše problema u najmasovnijem takmičenju..."Naučili smo lekciju posle meča bez...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.