Izvor: S media, 14.Feb.2011, 23:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pavlović ponovo slobodan igrač
Aleksandar Pavlović više nije član Nju Orleansa.
Nakon povratka Tervora Arzie, koji se oporavio od povrede skočnog zgloba, uprava Hornetsa je odlučila da ne produži ugovor sa Pavlovićem, koji je istekao nakon deset dana.
Novicki: Pavlović nas naučio cakama
NBA: Pavlović se pobedom oprostio od Dalasa
NBA: Starteru Pavloviću novi ugovor u Dalasu!
NBA: Peđa gledao šutera Pavlovića
Momak koji je rođen >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << u Baru u dresu "stršljenova" je upisao četiri meča i sakupio svega 12 poena, a u poslednjem susretu protiv Čikaga nije ni ulazio u igru. Podsetimo, pre Nju Orleansa, Pavlović je igrao u Dalasu, gde je čak bio i starter, a nakon prvih deset dana ugovora, Maveriksi su produžili saradnju na još deset.









