Pavličević podneo ostavku

Izvor: B92, 18.Nov.2008, 01:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pavličević podneo ostavku

Šef stručnog štaba KK Zagreba Željko Pavlićević podneo je u ponedeljak ostavku zbog slabih rezultata svojih izabranika u ovoj sezoni.

Tim povodom uprava KK Zagreba odlučila je da do izbora novog trenera ekipu vode Denis Bajramović i Mladen Erjavec. Posle osam kola regionalne Jadranske lige ekipa Zagreba zauzima poslednje mesto na tabeli sa jednom pobedom i sedam poraza.

Pavličević, koji je dva puta bio prvak Evrope (sa zagrebačkom Cibonom i sa splitskom >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Jugoplastikom), došao je na kormilo Zagreba krajem prošle godine.

Pod njegovim vodjstvom košarkaši Zagreba su, prvi put u svojoj istoriji, prošle sezone osvojili Kup Hrvatske.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.