Pavković konačno u Budućnosti

Izvor: B92, 21.Avg.2005, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pavković konačno u Budućnosti



Plejmejker Miljan Pavković potpisaće u ponedeljak dvogodišnji ugovor sa podgoričkim košarkaškim klubom Budućnost, potvrđeno je Beti u klubu.

Pregovori Pavkovića i Budućnosti trajali su još od kraja sezone, a uprava kluba je insistirala je na tome da ugovor bude na dve godine.

"U pitanju je relativno mlad, ali iskusan igrač, koji bi trebalo da bude od velike pomoći mlađim saigračima. Nenad Mijatović i Marko Peković mogu da igraju na >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << poziciji plejmejkera, ali i beka šutera, pa će svi imati dovoljno prostora", izjavio je Beti sportski direktor Budućnosti Gavrilo Pajović.

Pavković je rođen 1981. godine, a visok je 178 santimetara. Prošle sezone je igrao za novosadsku Vojvodinu, a pre toga za leskovačko Zdravlje.

Tokom prethodne sezone u Superligi je igrao u 14 utakmica, u proseku po 23 minuta. Beležio je prosečno 7,2 poena po utakmici, 3,4 asistencije i po dve ukradene i izgubljene lopte.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.