Izvor: MozzartSport.com, 25.Sep.2021, 16:09

Paunovićev Reding vezao tri pobede, Halilović overio Midlzbro (VIDEO)

Vidi se zona plej-ofa

Fudbaleri Redinga potvrdili su da su u uzlaznoj putanji forme, pošto su vezali i treću ligašku pobedu. Minimalnu, ali nikom u Redingu neće biti važno jer je zona plej-ofa na vidiku – 1:0 (0:0).

Veljko Paunović može da bude zadovoljan, pošto je oružje položio neugodni Midlzbro Nila Vornoka. I ne samo zbog toga, Paunovićev Reding prvi je posle šest godina koji je kao domaćin ukrotio Lavove, posle četiri uzastopna >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << poraza!

Danas je Reding bio taj koji je diktirao ritam utakmice i na kraju imao više koncentracije da uzme ceo plen. Strelac jedinog pogotka na meču bio je Alen Halilović u 55. minutu. Akcija gotovo iz udžbenika, odbrana Midlzbroa nije znala šta je snašlo, mada je hrvatskog ofanzivca malo i sreća poslužila kod udarca koji nije bio na nivou akcije koja je prethodila istom. Ali, Halilović je uspeo da uhvati Džoa Lamlija u raskoraku, pa je lopta koju bi golmani u svakoj drugoj situaciji verovatno rutinski pokupili, nekako dospela do mreže.

pic.twitter.com/yhifwXP8TJ

Domaćinu je put do pobede raskrčio vezista gostiju Met Kruks pošto je u 86. minutu zaradio direktan crveni karton i praktično onemogućio Midlzbro da eventualno do kraja utakmice napadne remi.