Paunić kao “mašina”, pogodio 33 vezane trojke (VIDEO)

Izvor: Sportski Žurnal, 27.Nov.2013, 16:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Paunić kao “mašina”, pogodio 33 vezane trojke (VIDEO)

Ako ste se pitali otkud odjednom Ivan Paunić pogađa toliko trojki na mečevima u najjačoj ligi u Evropi, odgovor je – zbog napornog rada na treninzima.
(FOTO: KK Fuenlabrada)
Igrač koji je srpskoj košarkaškoj javnosti poznat pre svega po dobroj igri u odbrani, postao je i sjajan napadač.
U reprezentaciji Srbije i bivšim klubovima poput Ostendea, Arisa, Nižnjeg Novgoroda, Virtusa, Azovmaša i Lagun Aroa nije previše korišćen u ofanzivi, ali od kad je prešao >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << u redove Fuenlabrade, pogađa trojke kao od šale.
Na jednom skorašnjem treningu je pogodio 33 vezana šuta za tri poena!
Dakle naporan rad na treninzima, ali i na individualnom planu može itekako da se isplati – svaka čast!

Nastavak na Sportski Žurnal...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.