Pašeko na proveri

Izvor: Sportski Žurnal, 07.Okt.2011, 07:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pašeko na proveri

Vinicijus Pašeko se priključio treninzima ekipe Crvene zvezde, međutim, radio je po posebnom režimu. Brazilski vezista, koji se pre dva dana vratio iz domovine u Beograd, samo je lagano trčao sa strane, a zatim mu je fizioterapeut Ivan Popović masirao nogu.

Brazilac se ekspresno oporavlja od loma i operacije fibule obavljene u Beču, a kako će dalje teći oporavak, biće odlučeno na >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << osnovu kontrolnih medicinskih testova.
– Obavljen je naravno pregled, na osnovu rezultata, kao i trenutnog stanja noge u dogovoru sa kondicionim trenerom biće napravljen dalji plan oporavka. Najvažnije je prvo da se vrati pokretljivost noge, da se Pašeko oslobodi straha... – predočio je klupski lekar dr Dejan Purić.

Nastavak na Sportski Žurnal...



Povezane vesti

Pašeko na proveri

Izvor: Utakmica.rs, 07.Okt.2011

Vinicijus Pašeko se priključio treninzima ekipe Crvene zvezde, međutim, radio je po posebnom režimu. Brazilski vezista, koji se pre dva dana vratio iz domovine u Beograd, samo je lagano trčao sa strane, a zatim mu je fizioterapeut Ivan Popović masirao nogu...Zurnal.rs

Nastavak na Utakmica.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.