Izvor: RTS, 29.Dec.2008, 16:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
U Partizanu zadovoljni učinkom u 2008. godini
Poslovni direktor Košarkaškog kluba Partizan Mlađan Šilobad istakao je, povodom predstavljanja zvaničnog kalendara "crno-belih" za 2009, da je uprava trofejnog kluba zadovoljna postignutim rezultatima u ovoj godini.
Šilobad je podsetio da ovogodišnji rezultati košarkasa kluba iz Humske spadaju među najbolje u prethodnih nekoliko godina i dodao da na osnovu učinka u dosadašnjem toku sezone izabranici Duška Vujoševi'a "imaju puno prava da se nadaju još jednoj >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << godini za ponos". "Sasvim je izvesno da nas i u novoj godini očekuju veliki konkurenti i teški izazovi, ali mislim da se možemo nadati nastavku trofejnog niza", rekao je Šilobad.
Prvotimac Aleksandar Rašić napomenuo je da je period prilagođavanja novoj sredini iza njega i da se dobro uklopio u prepoznatljiv Partizanov sistem.
"Radom i zalaganjem na treninzina dokazujemo da smo dostojni dresa trofejnog kluba, a na nama je da nastavimo u istom ritmu i obradujemo naše verne navijače", izjavio je Rašić.
Žarko Rakočević, koji je u letnjem prelaznom roku pojačao "crno-bele", podsetio je da su na početku sezone mnogi sumnjali u kvalitet ovog tima. "Ipak, do sada smo pokazali da angažovanjem i borbenošću možemo da nadoknadimo mnoge nedostatke. Poseban kvalitet naše ekipe je kolektivna igra i veliko zalaganje svakog od nas", zaključio je Rakočević.
Košarkaši Partizana su u godini na izmaku osvojili tri trofeja - domaće i regionalno prvenstvo i Kup Radivoja Koraća, a u Evroligi su stigli na korak od završnog turnira. U novoj sezoni se nalaze na čelu tabele regionalne NLB lige, a u najkvalitetnijem evropskom takmičenju nakon osam kola imaju skor od tri pobede i pet poraza.
U KK Partizan zadovoljni godinom
Izvor: B92, 29.Dec.2008
Na predstavljanju zvaničnog kalendara KK Partizan za 2009, poslovni direktor kluba Mlađan Šilobad izrazio je zadovoljstvo rezultatima postignutim u ovoj godini...Šilobad je podsetio da je ovo bila jedna od najuspešnijih sezona u proteklih nekoliko godina i dodao da po rezultatima u dosadašnjem...
Košarka: U Partizanu zadovoljni učinkom u 2008. godini
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 29.Dec.2008
BEOGRAD - Poslovni direktor Košarkaškog kluba Partizan Mlađan Šilobad istakao je, povodom predstavljanja zvaničnog kalendara "crno-belih" za 2009, da je uprava trofejnog kluba zadovoljna postignutim rezultatima u ovoj godini...Šilobad je podsetio da ovogodišnji rezultati košarkasa kluba...












