U Partizanu zadovoljni učinkom u 2008. godini

Izvor: RTS, 29.Dec.2008, 16:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U Partizanu zadovoljni učinkom u 2008. godini

Poslovni direktor Košarkaškog kluba Partizan Mlađan Šilobad istakao je, povodom predstavljanja zvaničnog kalendara "crno-belih" za 2009, da je uprava trofejnog kluba zadovoljna postignutim rezultatima u ovoj godini.

Šilobad je podsetio da ovogodišnji rezultati košarkasa kluba iz Humske spadaju među najbolje u prethodnih nekoliko godina i dodao da na osnovu učinka u dosadašnjem toku sezone izabranici Duška Vujoševi'a "imaju puno prava da se nadaju još jednoj >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << godini za ponos". "Sasvim je izvesno da nas i u novoj godini očekuju veliki konkurenti i teški izazovi, ali mislim da se možemo nadati nastavku trofejnog niza", rekao je Šilobad.

Prvotimac Aleksandar Rašić napomenuo je da je period prilagođavanja novoj sredini iza njega i da se dobro uklopio u prepoznatljiv Partizanov sistem.

"Radom i zalaganjem na treninzina dokazujemo da smo dostojni dresa trofejnog kluba, a na nama je da nastavimo u istom ritmu i obradujemo naše verne navijače", izjavio je Rašić.

Žarko Rakočević, koji je u letnjem prelaznom roku pojačao "crno-bele", podsetio je da su na početku sezone mnogi sumnjali u kvalitet ovog tima. "Ipak, do sada smo pokazali da angažovanjem i borbenošću možemo da nadoknadimo mnoge nedostatke. Poseban kvalitet naše ekipe je kolektivna igra i veliko zalaganje svakog od nas", zaključio je Rakočević.

Košarkaši Partizana su u godini na izmaku osvojili tri trofeja - domaće i regionalno prvenstvo i Kup Radivoja Koraća, a u Evroligi su stigli na korak od završnog turnira. U novoj sezoni se nalaze na čelu tabele regionalne NLB lige, a u najkvalitetnijem evropskom takmičenju nakon osam kola imaju skor od tri pobede i pet poraza.

Nastavak na RTS...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

U KK Partizan zadovoljni godinom

Izvor: B92, 29.Dec.2008

Na predstavljanju zvaničnog kalendara KK Partizan za 2009, poslovni direktor kluba Mlađan Šilobad izrazio je zadovoljstvo rezultatima postignutim u ovoj godini...Šilobad je podsetio da je ovo bila jedna od najuspešnijih sezona u proteklih nekoliko godina i dodao da po rezultatima u dosadašnjem...

Nastavak na B92...

Košarka: U Partizanu zadovoljni učinkom u 2008. godini

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 29.Dec.2008

BEOGRAD - Poslovni direktor Košarkaškog kluba Partizan Mlađan Šilobad istakao je, povodom predstavljanja zvaničnog kalendara "crno-belih" za 2009, da je uprava trofejnog kluba zadovoljna postignutim rezultatima u ovoj godini...Šilobad je podsetio da ovogodišnji rezultati košarkasa kluba...

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.