Partizan u petak pali motore

Izvor: Mondo, 08.Jan.2018, 12:34   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Partizan u petak "pali motore"

Crno-beli 12. januara počinju pripreme u Sportskom centru Teleoptik za drugi deo sezone sa ciljem da odbrane "duplu krunu".

Foto: MN Press

Partizanovi fudbaleri započeće pripreme za prolećni deo sezone u petak. Zvaničnu prozivku trener Miroslav Đukić zakazao je za 10 sati u Zemunelu, a prethodna dva dana igrači će obaviti preglede spremnosti.

Crno-beli će u Beogradu raditi sve do 24. januara, kada odlaze na bazični deo priprema u Limasol, gde će >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << boraviti do 9. februara.

Na Kipru su planirani prijateljski mečevi protiv poljskog Gornjika 27. januara, Slovana iz Libereca, dva dana kasnije, ukrajinske Zirke (1. februar), čeških Teplica (3. februar), letonske Liepaje (6. februar) i beloruskog Šahtjora (8. februara).

Drugi deo sezone fudbaleri Partizana otvaraju 15. februara mečom protiv Viktorije iz Plzenja na stadionu u Humskoj u šesnaestini finala Lige Evrope.
Pogledaj vesti o: Partizan

Nastavak na Mondo...



Povezane vesti

Partizan u petak počinje pripreme u SC Teleoptik

Izvor: RTS, 08.Jan.2018

. Fudbaleri Partizana u petak 12. januara počinju pripreme u Sportskom centru Teleoptik za drugi deo sezone sa ciljem da odbrane "duplu krunu". Zvaničnu prozivku trener Miroslav Đukić zakazao je za petak u 10 sati u Zemunelu, a prethodna dva dana igrači će obaviti preglede spremnosti.

Nastavak na RTS...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.