Izvor: B92, 26.Sep.2002, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Partizan se "provukao", Zvezda sigurna
U četvrtfinale fudbalskog Kupa Jugoslavije plasirali su se Crvena zvezda, Partizan, Obilić, Budućnost Banatski Dvor, Sartid i Vojvodina.
Partizan je sprečio sramotu tek posle penala, s obzirom da je Radnički iz Novog Beograda u finišu meča uspeo da izjednači na 1:1.
Zvezda je lako savladala Radnički Pirot, dok je u beogradskom derbiju Obilić na Karaburmi eliminisao OFK Beograd. Evo i svih rezultata:
Crvena zvezda - Radnički Pirot 4:0
Partizan - Radnički Jugopetrol 1:1, penalima 5:4
OFK Beograd - Obilić 2:3
Mladost Apatin - Budućnost Banatski Dvor 0:1
Hajduk - Sartid 0:2
i Zemun - Vojvodina 1:2.
utorak:
Srem - Rudar (P) 0:0, penalima 4:5
Železnik - Mladost Lučani 3:0








