Izvor: B92, 16.Dec.2013, 12:31 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Partizan prodao Radonjića Rumunima
Iako su pre nekoliko dana italijanski mediji preneli da će Nemanja Radonjić preći u Romu, Partizan je mladog napadača prodao Vitrolulu.
Kako prenosi "Sport", crno-beli su pre tri i po meseca zaključili posao sa Rumunima kako Radonjić ne bi prešao u Crvenu zvezdu za propisanu odštetu od 200.000 evra.
Radonjić karijeru možda i nastavi u Rimu >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << gde je nedavno bio gost Adema Ljajića, ali će Roma transfer platiti Vitrolulu.
Ovaj momak predstavlja jednog od najboljih izdanaka Partizanove fudbalske akademije, prošle zime je priključen prvom timu, ali je zbog nediscipline vraćen među omladonce.
Tada i počinju problemi oko pregovora za profesionalni ugovor koji njegov otac nije želeo da potpiše, pa su počele spelukacije da bi Nemanja sledećeg leta mogao da pređe u redove najvećeg rivala.
Očigledno razočarani odnosom porodice Radonjić, crno-beli su odličili da ga prodaju Virtolulu, u kojem je mladi fudbaler trenirao poslednja tri i po meseca.
Vlasnik Vitrolula je legendarni rumunski fudbaler Georg Hadži, osnovan je 2009. godine u Konstanci, a ove sezone se bori za opstanak.
Partizan poklonio igrača da ne bi prešao u Zvezdu?
Izvor: Mondo, 16.Dec.2013
Partizanov "vunderkind" Nemanja Radonjić prelazi u Romu, pisali su italijanski mediji prošle nedelje.





