Izvor: Sportski Žurnal, 24.Dec.2013, 15:57 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Partizan predstavio Miroslava Vulićevića
Doskorašnji kapiten Vojvodine Miroslav Vulićević drugo je pojačanje Partizana u zimskom prelaznom roku, nakon dolaska crnogorskog reprezentativca Nikole Drinčića.
(FOTO: FK Partizan)
Vulićević igra na poziciji desnog beka, potpisao je ugovor na tri i po godine, a nosiće crno-beli dres sa brojem četiri.
– Hvala Partizanu što je bio uporan i radujem se što ću ponovo sarađivati sa trenerom Markom Nikolićem. Dolazim u najveći klub u Srbiji i daću sve od sebe da titula ostane u Humskoj – rekao je Vulićević na promociji na stadionu Partizana u Humskoj.
On je dodao da je imao ponude iz inostranstva, ali da ga je želja za trofejima usmerila prema Partizanu.
(FOTO: FK Partizan)
– Partizan je bio najkonkretniji, već dugo razgovaramo o transferu, mislim da svaki fudbaler želi da kada završi karijeru može da se osvrne i vidi da je osvojio neke trofeje. Ovde se to dešava svake godine, a pritom crno-beli konstantno igraju u Evropi – istakao je Vulićević.
Sportski direktor Partizana Albert Nađ izrazio je zadovoljstvo što je Vulićević konačno postao član crno-belih.
– Dobili smo kvalitetnog igrača i čoveka. Doneće mnogo ekipi, pogotovo mlađim igračima. Nadam se da će pružati još bolje partije nego u Vojvodini. Mi nastavljamo da radimo i očekujem u narednih par dana još neko pojačanje – poručio je Nađ.
Vulićević je u Vojvodinu došao 2009. godine iz ivanjičkog Javora, a karijeru je počeo u timu Bane iz Raške.
On je do sada za reprezentaciju Srbije odigrao dve utakmice.
Nastavak na Sportski Žurnal...












