Partizan ne vodi navijače u Češku

Izvor: B92, 06.Sep.2022, 11:44

Partizan ne vodi navijače u Češku

Fudbaleri Partizana grupnu fazu Lige konferencija otvaraju protiv ekipe Slovackog u Češkoj.

Meč se igra u četvrtak od 18.45, ali crno-beli su objavili da neće imati podršku navijača u tom susretu.

"Povodom predstojeće utakmice grupne faze Lige konferencije, FK Slovacko-FK Partizan, obaveštavamo javnost da klub neće organizovano voditi navijače u Češku, niti će distribuirati karte za predstojeći meč", objavio je >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Partizan.

"Odluku o puštanju karata u prodaju za gostujuće navijače doneće delegat UEFA u dogovoru sa klubom domaćinom. Informacije o prodaji karata će pravovremeno biti objavljene na zvaničnoj stranici FK Slovacko", dodali su iz Humske.

U grupi D Lige konferencija, pored Partizana i Slovackog, nalaze se još Keln i Nica.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.