Izvor: Mondo, 27.Apr.2013, 16:45 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Partizan na Dečjem sajmu
U sklopu Dečjeg sajma koji se tradicionalno održava svake godine, marketing tim FK Partizan obradovao je svoje najmlađe navijače.
Crno-beli štand bio je meta svih posetilaca koji su uživali u raznoraznim sadržajima. Cilj promocije na Dečjem sajmu je promocija i popularizacija omladinskog kampa FK Partizan, koji će se prvi put ove godine održati u Sportskim centru "Partizan - Teleoptik" (od 16. do 22. juna i od 23. do 29. juna).
Povodom samog kampa >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << upriličena je utakmica najmlađih kategorija Omladinske škole crno-belih. Sa najmlađima su se u okviru Partizanovog štanda družili i prvotimci Goran Lovre i Stefan Aškovski.
Najmlađi navijači uživali su u ponudi i u takmičenju na "sony play station-u".
Direktorka marketinga FK Partizan Snežana Filipović je ovom prilikom izjavila da je prezadovoljna posetom štanda i brojem prijavljene dece za učešće na letnjem kampu crno-belih.
"Svi smo vrlo srećni što smo na ovaj način ulepšali i upotpunili još jedan dan mališanima, koji predstavljaju budućnost kako našeg kluba, tako i srpskog fudbala uopšte. Takođe smo podsetili naše najmlađe navijače da pred uskršnje praznike povedu svoje roditelje na utakmicu Partizan - Radnički Niš, koja se igra u četvrtak. Dovoljno je samo da ponesu đačku knjižicu uz koju je ulaz besplatan", rekla je ona.
(Vest i foto - FK Partizan)
Pogledaj vesti o: Partizan
Partizan na Dečjem sajmu
Izvor: Sportal.rs, 27.Apr.2013
Marketing Fudbalskog kluba Partizan odlučio je da obraduje najmlađe navijače u sklopu Dečjeg sajma, koji se tradicionalno održava svake godine. Ispred šampiona sa najmlađima su se kod štanda crno-belih družili Goran Lovre i Stefan Aškovski.













