Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 17.Apr.2009, 14:38 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Partizan igra protiv NBA timova u oktobru
BEOGRAD - Košarkaši Partizana igraće u oktobru prijateljske utakmice sa NBA klubovima Denverom i Feniksom, rečeno je danas agenciji Beta u klubu.
Šampion Srbije priključiće se tako evropskim velikanima koji su igrali prijateljske utakmice sa NBA timovima, kao što su Panatinaikos, Makabi i drugi.
Trener Partizana Duško Vujošević rekao je da je taj poziv priznanje za njegovu ekipu.
"Ovo >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << je lepo priznanje, nema šta. Postoji neka statistika koji univerziteti daju najviše igrača za NBA, a i Partizan je pri vrhu.
Ovo je još jedna potvrda toga i ja sam zadovoljan, jer se vidi da se naš rad priznaje", rekao je Vujošević Beti.
Partizan sutra u Beogradu igra finale Jadranske lige protiv Cibone.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



