Parni valjak nastavlja da melje – crno-beli preživeli Novi Pazar i upisali 12. recku

Izvor: B92, 06.Nov.2023, 15:02

"Parni valjak" nastavlja da melje – crno-beli "preživeli" Novi Pazar i upisali 12. recku

Fudbaleri Partizana upisali su 12. pobedu u nizu, jer su u sklopu 14. kola Superlige Srbije savladali Novi Pazar sa 0:1(0:1).

(POLUVREME) PARTIZAN EKSPRESNO OTVORIO UTAKMICU: Severina posle dva minuta igre savladao golmana Novog Pazara (FOTO) (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 06.Nov.2023

Fudbaleri Partizana u sklopu 14. kolu Superlige vode protiv ekipi Novog Pazara rezultatom 1:0 posle privih 45. minuta. Kakvo otvaranje utakmice! Partizan je poveo več posle dva minuta igre, loptu je dobio Severina na desnom boku, ušao je u sredinu i preciznim udarcem pogodio desni ugao gola Novog Pazara....