Pards se vraća u PL?

Izvor: Sportske.net, 23.Nov.2017, 18:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pards se vraća u PL?

Kako prenose engleski mediji, bivši trener Njukasla i Kristal Palasa prvi je favorit za klupu jednog kluba iz Premijer lige.

Everton i Vest Bromvič Albion su trenutno klubovi u PL koji nemaju trenera.

Ulogu vršioca dužnosti na "Gudisonu" obavlja Dejvid Ansvort, ali se očekuje da mu uprava "Karamela" uskoro dovede zamenu, tj. da pronađe trajno rešenje.

VBA je nedavno otpustio Tonija Pjulisa, nakon ubedljivog poraza od Čelsija od 4:0, a sada su se pojavile >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << informacije da bi iskusnog Velšanina mogao da nasledi Alan Pardju.

Upravo bivši strateg "Svraka" i "Orlova" je glavni favorit za upražnjeno mesto na "Hotornsu", kvota da će on preuzeti klubu "Vrećica" je svega 1,17.

Sledeći su među favoritima Martin O'Nil i Sem Alardajs, ali je na njih kvota čak 10, što dovoljno govori o tome koliko kladionice favorizuju popularnog "Pardsa", verujemo i sa dobrim razlogom.

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.