Papalukas i dalje u Moskvi

Izvor: B92, 09.Jun.2006, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Papalukas i dalje u Moskvi



Košarkaš moskovskog CSKA i najbolji igrač "Fajnal for" turnira u Pragu na kojem je ruski tim proletos osvojio prvo mesto, Kostas Papalukas, produžio je ugovor sa tim klubom na još tri godine, preneo je zvanični sajt Evrolige.

Grčki reprezentativac se tako obavezao na vernost "armejcima" do 2009.

Dvadesetdevetogodišnji Papalukas već četiri godine nastupa za CSKA, a ove sezone sa tim klubom uspeo je da osvojio "tripl krunu" - prvenstvo i kup Rusije, kao >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << i Evroligu.

On je u finalu "Fajnal fora" protiv Makabija postigao 18 poena i podelio sedam asistencija, a uspeo je da uđe i u idealnu petorku Evrolige.

Moskovljani su, sa Papalukasom u timu, igrali na četiri uzastopna završna turnira Evrolige.

"Drago mi je što su klupski čelnici prihvatili naš predlog i ponudili Papalukasu novi ugovor", rekao je potpredsednik CSKA Andej Vatutin.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.