Pantić brojao do 20 za samo 16 minuta

Izvor: Press, 28.Apr.2013, 21:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pantić brojao do 20 za samo 16 minuta

Tim iz Sofije iskoristio je prednost domaćeg terena i ima priliku da završi seriju već u sredu, kada gostuje u mestu Stara Zagora, pošto se serija igra na dve pobede.
 Pantić i njegovi saigrači su meč rešili u trećoj četvrtini, posle neizvesnog prvog poluvremena. Posle prvih 20 minuta, Levski je imao plus tri, da bi potom samo povećavao prednost i rešio utakmicu, pošto je treći period dobio sa deset razlike. Uprkos tome, sofijski tim nije stao, što je rezultiralo veoma >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << ubedljivom pobedom.
Pantić je predvodio Levski sa 20 poena, pet skokova, po dve asistencije i blokade, kao i jednom ukradenom loptom i to za samo 16 minuta. Pavel Ivanov dodao je  14 poenda, dok je drugi srpski košarkaš u redovima Levskog Nemanja Protić upisao šest poena, jedan skok i dve asistencije.
U redovima poražene ekipe, najbolji je bio Milen Dimitrov, koji je meč završio sa 17 poena.
Četvrtfinalna serija nastavlja se u sredu, a ukoliko bude potrebno majstorica će biti na programu u petak, u Sofiji.

Nastavak na Press...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.