Izvor: Nezavisne Novine, 23.Apr.2018, 15:49   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pantić: Iz Novog Sade se vraćam sa pojasom

U Novom Sadu u četvrtak će biti održana revija borilačkih vještina "Megdan Meridijan Fight night 3" gdje će učestvovati kik bokseri Laktaškog kluba borilačkih sportova Hektor Denis Marjanović i Čedo Pantić.

Pantić pun samopuzdanja dočekuje meč u kojem se bori za šampionski pojas organizacije Megdan.

"Borim se protiv Novaka Radulovića od koga sam ranije bio poražen u Sarajevu prekidom zbog posjekotine. Moraću da razočaram moje dušmane i one koji ne >> Pročitaj celu vest na sajtu Nezavisne Novine << vjeruju u mene i poručiti im da se u petak kući vraćam sa pojasom Megdana", rekao je Pantić.

Na ovoj manifestaciji će pored ostalih mečeva snage odmjeriti i reprezentacije Srbije i Rusije što će biti prvi duel ove dvije selekcije u istoriji. Marjanović će nastupiti za Srbiju, a protivnik će mu biti Aleksandar Šulak. Marjanović je naveo da u jako dobroj formi dočekuje ovaj meč. On i Pantić su najavili da će imati veliku podršku navijača iz Republike Srpske kojih će kako kažu oko 500 organizovano doći u Novi Sad.

Nastavak na Nezavisne Novine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Nezavisne Novine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Nezavisne Novine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.