Izvor: Vesti-online.com, 03.Maj.2010, 11:30 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pantelić odlazi u Šalke?
Trener nemačkog fudbalskog kluba Šalke Feliks Magat zaintersovan je za srpskog reprezentativca i člana holandskog Ajaksa Marka Pantelića, prenose bavarski mediji.
Kako pojedini listovi navode, stručnjak tima iz Gelzenkirhena uveliko pregovara kako bi srpski fudbaler došao u Bundesligu u letnjem prelaznom roku.
Panteliću ugovor sa Ajaksom ističe ove sezone, pa bi "kraljevsko plavi" mogli da očekuju da Srbin pređe u njihove redove bez plaćanja obeštećenja. >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com <<
U amsterdamskom klubu, Pantelić je 16 puta zabeležio pogodak ove sezone, a poslednji je postigao za vikend u pobedi svog tima na gostovanju NEC-u 1:4, što je bilo dovoljno da "kopljanici" zauzmu drugo mesto, jer je šampionat Holandije osvojila ekipa Tventea sa jednim bodom prednosti.
Marko je već nastupao u Bundesligi, i to u dresu Herte za koju je postigao 45 golova na 114 prvenstvenih utakmica.
Uoči poslednjeg kola nemačkog prvenstva, Šalke zaostaje tri boda za vodećim minhenskim Bajernom i sa lošijom gol razlikom sasvim je izvesno da neće moći da osvoje titulu prvaka ove godine.
Nastavak na Vesti-online.com...
Šalke hoće Pantelića
Izvor: Press, 04.Maj.2010, 00:16
Napadač reprezentacije Srbije Marko Pantelić nalazi se na korak od potpisivanja ugovora sa Šalkeom iz Gelzenkirhena. Centarforu Ajaksa, koji je blistao ove sezone u holandskom prvenstvu i postigao 16 golova, na leto ističe ugovor sa "kopljanicima", a u Šalkeu bi trebalo da zameni Kevina Kuranjija,...







