Izvor: N1 televizija, 23.Avg.2018, 15:08 (ažurirano 02.Apr.2020.)
PSŽ sprema bogatstvo za Rakitića, Rabio otvara prostor?
Francuski šampion PSŽ sprema ozbiljnu ponudu za vezistu Barselone Ivana Rakitića. Sa druge strane, deluje da bi šampion La Lige mogao ozbiljno da razmotri ponudu.
Kako prenosi španski "Sport" Parižani su spremni da ponude Barseloni 90 miliona evra za hrvatskog veznjaka. Iako je Rakitić standardan član Barselone, Katalonci bi mogli ozbiljno da razmisle o ovoj ponudi. Vicešampion sveta sa Hrvatskom već ima 30 godina i sada je jedna od poslednjih šansi da se dobro zaradi >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << na njemu.
Barsa bi se verovatno još više odobrovoljila kada bi u transfer bio uključen Adrijen Rabio, za kojeg se interesuju već duže vreme. Francuzu je tek 23 godine i vide ga na Kamp Nou kao zamenu upravo za Rakitića. U veznom redu već je doveden i Arturo Vidal, tako da se otvara prostor da Rakitić posle četiri godine zameni Barselonu Parizom.







