OVO SE ČEKALO: Delije se raduju iz sveg glasa, Mbape NAJZASLUŽNIJI! Želja se ispunjava (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 24.Apr.2021, 20:18

Značajna pobeda.

Ekipa Pari Sen Žermena ponovo se našla na čelu Lige 1. To su postigli nakon pobede u 34. kolu francuskog šampionata kao gosti savladali Mec sa 3:1 (1:0).

Sveci su sa trona skinuli Lil. Sada imaju dva boda više, takođe i meč više.

Lil u nedelju gostuje Lionu. Sve nam govori da će završnica francuskog prvenstva biti izuzetno uzbudljiva.

Izabranici Maurisija Poketina poveli su golom moćnog i mladog Kilijana Mbapea u četvrtom >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << minutu.

Ipak, na startu drugog poluvremena je usledio šok, pošto je Kentonce izjednačio na 1:1. Vrlo brzo su Sveci uspeli da uspostave svoj ritam u melu. Opet je Mbape bio strelac i to u 59. minutu. Tačku na utakmicu je stavio Mauro Ikardi u završnici iz jedanaesterca.

Podsetimo, rezultati PSŽ-a posebno zanimaju i navijače Crvene zvezde. Da bi lider Superlige počeo kvalifikacije za Ligu šampiona iz drugog kola od leta, potrebno je da Sveci budu prvi ili drugi u Ligi 1. Ovaj trijumf je veliki korak ka željenom cilju.