
Izvor: SrbijaDanas.com, 02.Dec.2022, 12:31
PROMENA U POSLEDNJI ČAS: Piksi zbog povrede mora da menja startnih 11
Srbija i Švajcarska igraju za plasman u osminu finala u petak u 20 časova.
Problem u predvečerje utakmice odluke sa Švajcarskom (petak, 20 časova).
Selektor fudbalera Srbije Dragan Stojković neće, kako stoje stvari, moći da računa na Miloša Veljkovića. Štoper Verdera se nije oporavio od povrede zadobijene u duelu sa Kamerunom i njegovo mesto u centralnom delu odbrane trebalo bi da zauzme Stefan Mitrović.
Iskusni štoper dobio je šansu u drugom >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << poluvremenu protiv Kameruna upravo u situaciji kada je došlo do povreda u poslednjoj liniji tima, pa je zamenio Strahinju Pavlovića u 55. minutu.
Dakle, od prvog minuta u duelu sa Švajcarskom trebalo bi da zaigra sledećih 11 “Orlova”: V. Milinković-Savić, Milenković, S. Mitrović, Pavlović, Živković, Kostić, Lukić, S. Milinković- Savić, Tadić,A. Mitrović i Vlahović.
Nastavak na SrbijaDanas.com...
Veljković ne može – Mitrović počinje utakmicu odluke
Izvor: Danas, 02.Dec.2022
Jutro, uoči meča sa Švajcarskom, odsudnom za plasman u osmini finala Svetskog prvenstva, izvesna je i mala korekcija u poslednjoj liniji srpskog državnog tima.