Izvor: SrbijaDanas.com, 31.Jul.2021, 22:18

PROFESORSKA POBEDA Nikolićeva Lokomotiva slavila u derbiju ruskog fudbala

Na čelu je tabele.

Marko Nikolić i Lokomotiva su odlično otvorili sezonu u Premijer ligi Rusije, a posebno impresivna bila je pobeda 2:1 u 2. kolu i gradskom derbiju protiv CSKA.

Lokosi su slavili iako su gubili od 18. minuta golom Kristijana Bistrovića iz slobodnog udarca. Golman Giljerme je bio nemoćan.

Međutim, kratko je trajala radost domaćih, pošto je Smolov već u 22. minutu uspeo da izjednači. Lokomotiva je u nastavku uspela i da preokrene >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << golom Žemaletdinova u 60. minutu.

Sada je na deobi prvog mesta sa, takođe, maksimalnim Rubinom i Dinamom iz Moskve.