Izvor: SrbijaDanas.com, 07.Jun.2021, 11:50
PROBLEM SA AMERIKANCIMA: Zvezda ozbiljno oslabljena u finalu sa Megom
Prvi meč serije je na programu u sredu.
Crvena zvezda je lako obezbedila plasman u finale Košarkaške Superlige Srbije sa dve ubedljive pobede nad čačanskim Borcem.
Crveno-beli će se protiv Mege boriti za “triplu krunu” u sezoni, a u duele protiv gradskog rivala ući će značajno oslabljeni.
Trener Dejan Radonjić obelodanio je da neće moći da računa na Korija Voldena.
- Volden je duže vreme van treninga i tima zbog povrede i on sigurno >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << neće igrati u finalu. Bilo bi veoma dobro da Lojda imamo na terenu zbog njegovih kvaliteta, a i kvaliteta Mege – rekao je Radonjić za TV Prva.
Volden kuburi sa povredom leđa još od početka plej-ofa ABA lige, dok je Lojd osetio tegobe uoči petog meča finala plej-ofa ABA lige protiv Budućnosti i nije igrao u dvomeču sa Borcem u polufinalu domaćeg šampionata.
Prvak Srbije biće tim koji će prvi stići do dve pobede. Termini finala su 9, 11 i 13. jun.
BONUS GALERIJA
Pogledajte kako izgleda Najlin Ešli, devojka košarkaša Krisa Hamfrisa.
Nastavak na SrbijaDanas.com...





