Izvor: HotSport.rs, 12.Dec.2015, 21:24   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PRIMERA: Selta do tri boda sa igračem manje, Granada se gostila (VIDEO)

Odigrane su još dve utakmice u okviru 15. kola Primere, Selta je minimalnim rezultatom savladala Espanjol, a Granada sa 2:1 Levante.

Igrač manje od 47. minuta kada je Ernandez pocrveneo nije omeo domaćina u nameri da dođe do tri boda. Pred sam finiš prvog poluvremena Aspas je doveo Seltu u vođstvo, a taj rezultat je ostao na snazi do kraja meča.
Izvor: Rutube/toffi.Sagvan
Selta je četvrta, a Espanjol 12. na tabeli.
Na drugom meču su sva tri gola pala >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << u drugompoluvremenu. Gossti su poveli, Simao je izjednačio,a onda je Penaranda još jednim golom rešio meč.

Levante je drugi odpozadi, a Granada 16.