PRIMERA: Real Madrid lagano protiv Levantea (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 17.Okt.2015, 17:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Real Madrida pobedili su na svom stadionu ekipu Levantea rezultatom 3:0 (2:0) u osmom kolu Lige Primere.

Madriđani su otpor gostiju iz Valensije slomili za svega tri minuta. Prvo je u 27. minutu Marselo posle duplog pasa sa Ronaldom pogodio prvi ugao za 1:0. Tri minuta kasnije, Ronaldo je posle kontre snažnim udarcem sa 18 metara pogodio levi ugao za 2:0.

Trener Rafael Benitez odlučio je da na poluvremenu izvede iscrpljenog Gereta Bejla koji je donedavno imao i problema sa povredama.
Konačnih 3:0 postavio je rezervista Hese Rodrigez u 81. minutu na asistenciju Lukasa Vaskeza.

Madriđani su trenutno prvi na tabeli sa 18 bodova, ali Barselona, Atletiko Madrid i Viljareal tek treba da igraju svoje mečeve u ovom kolu.