Izvor: HotSport.rs, 29.Nov.2014, 21:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PRIMERA: Pobede Atletika i Espanjola (VIDEO)

U prva dva meča subotnjeg programa 13. kola Primere palo je šest pogodaka, po tri na oba, a trijumfe su podelile gostujuće i domaće ekipe.

Najpre je Atletik iz Bilbaoa odneo sva tri boda iz predgrađa Madrida pošto je savladao Hetafe sa 2:1. Od samog starta je izgledalo da su Baskijci bolji tim u ovom duelu što su oni i dokazali, ali su u završnici dozvolili domaćinu da na kratko vrati enizvesnot u meč.

All Goals – Getafe 1-2 Ath Bilbao 29-11-2014 by VideoGreen
>> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << /> U Barseloni je sve završeno za nešto više od pola sata igre pošto su sva tri pogotka u duelu Espanjola i Levantea viđena do 34. minuta. Gosti su poveli već u 12. da bi domaći vrlo brzo napravili preokret, a stečeno vođstvo su uspešno sačuvali do samog kraja.

All Goals – Espanyol 2-1 Levante – 29-11-2014 by VideoGreen
Atletik je došao do deobe osmog mesta sa Viljarealom, Espanjol se probio do 10. pozicije pošto sada ima isto bodova koliko i Hetafe (14), dok je Levante pao na 15. mesto pošto nije popravio svoj bodovni saldo.