PRIMERA: Hosabed obeležio remi u malom madridskom derbiju (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 23.Nov.2015, 23:21   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nije bilo pobednika u poslednjem meču 12. kola Primere pošto su madridski rivali Hetafe i Rajo Valjekano podelili bodove odigravši 1:1.

Nakon ne toliko zanimljivog prvog poluvremena nešto više uzbuđenja viđeno je u drugom delu, a glavni protagonista bio je Sančez Ruiz Hosabed. Vezista gostiju je najpre savladao svog golmana u 58. minutu, da bi se 15 minuta kasnije iskupio za svoj propust.

(Izvor: Dailymotion/SoccerHub365)
Naime, njegov saigrač Trashoras >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << nije iskoristio penal odnosno odbranio mu je udarac Guaita, ali je Hosabed natrčao na loptu i zakucao je u gol domaćina.

(Izvor: Dailymotion/by Enteritaniment TV)
Stefan Šćepović je odigrao poslednjih petnaestak minuta za Hetafe pošto je u 76. minutu zamenio Alvara Vaskeza.
Ovim remijem Rajo je došao do 14. boda, ali je ostao na 13. mestu na tabeli, dok je tim Hetafea preskočio Granadu te sa 11 osvojenih poena zauzima 16. poziciju.