Izvor: HotSport.rs, 06.Dec.2014, 19:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PRIMERA: Atletiko slavio u Elčeu (VIDEO)

Uz malo sreće, Atletiko Madrid je sa 2:0 savladao Elče u 15. kolu Primere, pa će šampion tako bar na dan da bude drugi na tabeli.

Sudija nije signalizirao ofsajt, Turan je loptu prosledio do Hoze Marije Himeneza, koji je doneo vođstvo gostima već u 16. minutu.

Jose Gimenez 0:1 | Elche – Atletico Madrid 06… by ines-stankovic-96
Konačan rezultat postavio je Mario Mandžukić u finišu utakmice. Bio je to njegov šesti pogodak u debitanskoj >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << sezoni u Primeri.

Mario Mandzukic 0:2 | Elche – Atletico Madrid… by ines-stankovic-96