Izvor: HotSport.rs, 13.Feb.2016, 21:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PREMIJER LIGA: Proradili ‘plavci’, ‘petardom’ častili Njukasl (VIDEO)

U poslednjem subotnjem meču Premijer lige, Čelsi je na Stamford Bridžu bio bolji od Njukasla 5:1 (3:0)

Raspucani su bili igrači Čelsija i već u petom minutu dolaze do prednosti golom Dijega Koste. Posle samo četiri minuta Pedro postiže drugi pogodak za domaće nakon velike greške igrača Njukasla u odbrani.

(izvor: Rutube/Независимый спорт)
Rešetanje mreže golamana Eliota nastavio je Vilijan u 17. minutu i rezultatom 3:0 >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << završeno je prvo poluvreme.
U 59. minutu “španska veza” donosi četvrti gol “plavcima”. Drugi gol na meču postigao je Pedro na asistenciju Fabregasa, a tačku na meč stavlja maldi Bertrant Traore golom u 83. minutu. Počasni pogodak “svrake” postižu u poslednjem minutu utakmice, a strelac je bio Tausend.