PREMIJER LIGA: Haland nastavlja da TERORIŠE golmane (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 08.Okt.2022, 18:54

PREMIJER LIGA: Haland nastavlja da "TERORIŠE" golmane (VIDEO)

Mečevi 10. kola.

Odigrano je četiri meča 10. kola Premijer lige Engleske, a pobede su očekivano ostvarili Čelsi i Mančester siti. Uz to na svim duelima su slavili domaćini.

Mančester siti je sa 4:0 pobedio Sautempton u meču u kojem je viđen novi gol nezaustavljivog Erlinga Halanda. Na poluvremenu je već sve bilo jasno pošto je bilo 2:0 za Građane posle golova Kansela i Fodena.

Mahrez se upisao u 49, a golgetersku seriju nastavio je Haland u >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << 65. minutu utakmice.

Norvežanin sada ima 15 golova i tri asistencije.

Čelsi je sa 2:0 pobedio Vulverhempton na domaćem terenu. Kaj Haverc je "otvorio" goste u trećem minutu nadoknade prvog poluvremena, a Pulišić je početkom nastavka stavio tačku na ovaj meč.