PREMIJER LIGA: Brajton prekinuo CRNU seriju! Galebovi UBRALI Trešnjice (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 31.Dec.2019, 01:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Odigran prvi meč 20. kola.

Fudbaleri Brajtona pobedili su u prvom meču 20. kola ekipu Bornmuta rezultatom 2:0 (1:0). Galebovi su u komšijskom derbiju prekinuli crnu seriju od četiri utakmice bez pobede, a pritom doveo komšije u nezgodan položaj, jer im se posle novog poraza smeši borba za opstanak.

Domaćina je u vođstvo doveo Jahanbakš već u drugom minutu, kada je prizemnim udarcem po zemlji, poslao loptu iza leđa golmana Ramsdejla.

Konačan udarac >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << gostima zadao je Muj u 79. minutu, pošto ga je maestralno uposlio Leandro Trosar, a strelac drugog pogotka postigao prvenac u tekućoj sezoni.

Brajton je bio dominantan tokom celog meča, a o tome svedoči i činjenica da im je posle VAR-a, poništen gol štopera Dana Burna.