Izvor: HotSport.rs, 15.Mar.2015, 17:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PREMIJER LIGA: Bane, Matić i Tadić glavni akteri na Stamfordu (VIDEO)

Fudbaleri Čelsija i Sautemptona odigrali su nerešeno – 1:1, u jednom od derbija 28. kola engleske Premijer lige.

U centru pažnje na Stamfordu bili su srpski reprezentativci, Branislav Ivanović, Nemanja Matić i Dušan Tadić.
Ivanović je odlično centrirao u 11. minutu i servirao lopu Dijegu Kosti kome nije bilo teško da je iz neposredne blizine smesti u mrežu Frejzera Forstera.
Vođstvo nije dugo potrajalo. Samo osam minuta kasnijeNemanja Matić je >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << sa leđa startovao na Manea, koji je pao u kaznenom prostoru.Sudija je odmah je poklazao na belu tačku i Matiću dodelio javnu opomenu.
Penal je realizovao Dušan Tadić. Iako je šutirao dosta slabo po sredini gola, ona ipak završila u mreži Plavaca.

All Goals _ Chelsea 1-1 Southampton 15.03.2015 HD by Vizyeo
Apsolutni heroj na ’Stamford Bridžu’ bio je golman Sautemptona Frejzer Forster, koji je u nekoliko navrata spasao mrežu svog tima u drugom poluvremenu.