PRED MEČ ZA TITULU: Kažnjen Branko Lazić! (FOTO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 15.Jun.2017, 14:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PRED MEČ ZA TITULU: Kažnjen Branko Lazić! (FOTO)

Treći meč između Zvezde i FMP-a igra se u petak u dvorani "Aleksandar Nikolić".

Košarkaš Crvene zvezde Branko Lazić kažnjen je sa 24.000 dinara zbog tehničke greške u drugom meču finalne serije Superlige protiv FMP-a, čiji trener Dušan Alimpijević će morati da plati duplo manji iznos iz istog razloga.

MRKELA RAZREŠIO SVE DILEME: Sad se sve ZNA o Rikardinju!

U ZVEZDI NE SPAVAJU: Boaćijeva zamena stiže iz Afrike!

Lazić >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << je sankcionisan sa 24.000 dinara jer mu je tehnička greška ponovoljeni prekšaj, navodi se u saopštenju direktora takmičenja Leona Deleona.

Košarkaši Crvene zvezde pobedili su u Železniku domaći FMP 91:76 za 2:0 u finalnoj seriji i ukoliko u petak (20)  trijumfuju u hali Aleksandar Nikolić proslaviće treću titulu prvaka Srbije u nizu.

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.