(POLUVREME) ZVEZDA USPELA DA IZJEDNAČI: TSC pokazao zube na Marakani! (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 22.Apr.2023, 18:54

Uzbudljivo poluvreme! Fudbaleri Crvene zvezde u prvom kolu plej-ofa Mozzart Bet Superlige Srbije dočekuju ekipu TSC-a. Na poluvremenu rezultat je 1:1. Imali smo prilike da gledamo veoma zanimljivu utakmicu u prvom delu igre. Prvi su zapretili fudbaleri TSC-a u 13. minutu. Naime, Luka Ilić je zatresao mrežu domaćih, ali se za jedan korak našao u nedozvoljenoj poziciji pa je zbog toga ... Read more
The post (POLUVREME) ZVEZDA USPELA DA IZJEDNAČI: TSC pokazao zube na Marakani! (VIDEO) appeared first on Sportske vesti - HotSport.