Izvor: HotSport.rs, 17.Sep.2023, 20:31

(POLUVREME) NOĆNA MORA ZA PARTIZAN: Radnik vodi sa 0:2, crno-belima poništen gol zbog faula! (FOTO) (VIDEO)

Noćna mora za crno-bele.  Fudbaleri Partizana dočekali su ekipu Radnika iz Surdulice u 7. kolu Mozzart Bet Superlige Srbije. Crno-beli će u slučaju trijumfa preteći večitog rivala Crvenu zvezdu na tabeli domaćeg šampionata, ali su loše počeli, jer je rezultat nakon prvog poluvremena 0:2. Izabranici Igora Duljaja primili su gol već u 6. minutu, kada ... Read more
The post (POLUVREME) NOĆNA MORA ZA PARTIZAN: Radnik vodi sa 0:2, crno-belima poništen gol zbog faula! (FOTO) (VIDEO) appeared first on Sportske vesti - HotSport.
Pogledaj vesti o: Zvezda - Partizan