POLUVREME: Muk u Humskoj – Srnićeva bomba za Čukinih 2:1 (VIDEO)

Izvor: MozzartSport.com, 13.Sep.2014, 21:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Iznenađujuć rezultat u Humskoj posle prvih 45 minuta igre – Čukarički je na pauzu između dva poluvremena u susretu sa Partizanom otišao sa vođstvom od 2:1!

Prvo gol u derbi meču petog kola Superlige postigao je več u 10. minutu Danilo Pantić, koji je kaznio ne baš najsjajnije ispucavanje Filipa Stojkovića posle oklevanja Petra Škuletića i na jedno pola sata umirio nalete gostiju sa Banovog brda.

Prvo Nikola Stojiljković glavom matira neoprezno izletanje Milana Lukača na oštar centaršut sa leve strane, a potom i najlepši trenutak poluvremena. Povukao je Slavoljub Srnić loptu ka kaznenom prostoru domaćin, a onda opalio iz sve snage u sam rogalj gola ovaj put nemoćnog Lukača.