POHVALIO SE: Boaćija DOČEKALI kao kineskog CARA! (FOTO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 05.Mar.2018, 20:50   (ažurirano 02.Apr.2020.)

POHVALIO SE: Boaćija DOČEKALI kao kineskog CARA! (FOTO)

Bivši igrač Zvezde nastavlja karijeru u Đijangsuu.

Ne pamti se da je neki igrač iz Superlige, u poslednjoj deceniji, imao lepši doček na azijskom tlu od Ričmonda Boaćija. Doskorašnji napadač Crvene zvezde potpisao je ugovor sa članom elite Đijangsuom, a njegov dolazak u novi klub izazvao je veliko interesovanje.

NEMA OPUŠTANJA: Zvezdin kapiten UPOZORAVA na potencijalnu OPASNOST!

ČAROBNJAK DRIBLINGA SE OGLASIO: Reči fudbalske LEGENDE o Boaćiju >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << USIJALE su društvene mreže!

Great reception on arrival in China. Thanks to everyone with Jiangsu Suning! pic.twitter.com/36N2PBCgOR

— R. Boakye-Yiadom (@Boakye__Magic14) March 5, 2018

DRAKONSKI: Bratski klub Partizana ŽESTOKO kažnjen! (FOTO)

To je potvrdio i reprezentativac Gane, pohvalivši se na društvenim mrežama slikom sa aerodroma u gradu nadomak Šangaja. Navijači su želeli da se slikaju sa novim ljubimcem, a pali su i prvi autogrami.

Transfer Ričmonda Boaćija iz Crvene zvezde u Đijangsu iznosio je 5.500.000 evra, napadač se obavezao ovom klubu na trogodišnju vrednost, a za 12 meseci igranja u Kini inkasiraće 2.300.000 evropskih novčanica.

Sve najnovije sportske vesti možete da pročitate OVDE.

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.