PODELA BODOVA U TORINU: Srpski trojac bez pobede! (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 16.Apr.2023, 18:51

’Bikovi’ izbegli poraz. Fudbaleri Torina su u okviru 30. kola italijanske Serije A dočekali Salernitanu od 15 časova i remizirali rezultatom 1:1. Gosti iz Salerna su bolje ušli u utakmicu i prvi došli do pogotka preko Vilene u devetom minutu. Kandreva je nekoliko minuta kasnije imao priliku da udvostruču prednost, ali je domaće spasila stativa. ... Read more
The post PODELA BODOVA U TORINU: Srpski trojac bez pobede! (VIDEO) appeared first on Sportske vesti - HotSport.

Nastavak na HotSport.rs...

BARSELONA UPISALA NOVI REMI: Da li se nazire nova kriza u katalonskom klubu!? (VIDEO)

Izvor: HotSport.rs, 16.Apr.2023

Da li Real može da iznenadi? Fudbaleri Barselone su u okviru 29. kola španske La Lige gostavli ekipi Hetafera i remizirali najnepopularnijim rezultatom 0:0. Gosti iz Katalonije ne izgledaju baš sjajno u poslednje vreme jer na poslednje tri utakmice nemaju nijedan trijumf, već dva remiija i jedan...

’STARA DAMA’ PALA NA ’MAPEI STADIONU’: Vlahović nastavlja sa golgeterskom krizom! (VIDEO)

Loša serija se nastavlja. Fudbaleri Sasuola su u okviru 30. kola italijanske Serije A savladala Juventus na svom stadionu minimalnim rezultatom 1:0 i ovim pozarom je Evropska priča za ‘staru damu’ svakim danom sve dalja. Jeste da je Juve još uvek u konkurenciji u Ligi Evrope, ali na domaćem...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.