PLEJ-OF ZA LIGU ŠAMPIONA: Živkovići bez elite, triler u Danskoj i tri gola od 84. do 90. minuta za istoriju

Izvor: SrbijaDanas.com, 01.Okt.2020, 01:10

Burni dueli.

Mitjiland, Krasnodar i Salcburg su poslednji učesnici Lige šampiona za sezonu 2020/2021.

Prvak Danske Midtjiland savladao je Slaviju iz Praga sa 4:1 posle remija bez golova u Češkoj i ostvario istorijski uspeh. Gosti su vodili sa 1:0 do 65. minuta, a onda potop u periodu od 84. do 90. minuta. Mitjiland je postigao tri gola i izborio učešće u gruponoj fazi Lige šampiona.

PAOK za koji igraju Andrija IiŽivko Živković nije uspeo da >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << eliminiše Krasnodar sa srpskim igračima na terenu. Ruski tim je slavio u Solunu identičnim rezultatom kao u prvoj utakmici sa 2:1 i trasira sebi put ka eliti. Svi golovi pali su u periodu od 73. do 78. minuta, a domaćin je svoje šanse propustio u prvom poluvremenu.