PLCG: Četiri gola na pet utakmica

Izvor: B92, 18.Nov.2006, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Na pet subotnjih utakmica 16. kola Prve crnogorske fudbalske lige postignuta su samo četiri pogotka, od čega dva iz jedanaesteraca.

Utakmice Mladost-Kom i Berane-Rudar završene su bez pogodaka, dok su minimalne pobede ostvarili Zeta i Dečih. Zeta je na svom terenu golom Žarka Koraća, iz jedanaesterca u 74. minutu, pobedila Grbalj dok je Albino Camaj pogotkom u 54. minutu doneo pobedu Dečiću u duelu sa Sutjeskom. Utakmica u Budvi izmedju Mogrena i Jedinstva iz Bijelog >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Polja završena je rezultatom 1:1.

Gol za goste postigao je Radojko Madžgalj, a izjednačenje domaćoj ekipi doneo je pogotkom iz penala Miloš Delić.

Poslednji meč ovog kola igra se sutra u 13 sati u Petrovcu gde istoimena ekipa dočekuje lidera na tabeli, podgoričku Budućnost.