Izvor: SrbijaDanas.com, 09.Mar.2023, 17:48
PEŠIĆU SE VRATIO OSMEH NA LICE: Zvezdin napadač dobio predivnu vest
Postigao je dva gola u Bačkoj Topoli.
Fudbaler Crvene zvezde Aleksandar Pešić proglašen je za najkorisnijeg igrača 25. kolu Superlige Srbije, saopšteno je na sajtu takmičenja.
Napadač crveno-beli u pobedo protiv TSC-a u Bačkoj Topoli 2:1 imao je centralno mesto. Bio je strelac oba gola, čime je došao do cifre od 10 pogodatak u domaćem šampionatu.
Pešiću je ovo drugi put u sezoni da je proglašen za igrača kola i time se pridružio Rikardu Gomešu i Nikoli Štuliću.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda
Nastavak na SrbijaDanas.com...
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.







